1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Забавен Велигден

Дискусија во 'Канта' започната од glamoe, 29 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. glamoe

  glamoe Активен член

  Се зачлени на:
  29 март 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Верувам дека сите го обожавате празников, па ајде да го направиме уште попривлечен. Најдов некои работи што може лесно да ги направите и самите. Погледнете ги и споделете свои искуства:
   

  Прикачени фајлови:

 2. cheetah.girl

  cheetah.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  1.416
 3. glamoe

  glamoe Активен член

  Се зачлени на:
  29 март 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Мислев на тоа да се посветиме стриктно на празникот.. ако мислите дека е за КАНТА ок.
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.933
  Допаѓања:
  66.086
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.