Забави

Дискусија во 'Слободно време' започната од Kohlensäure, 1 јануари 2017.

 1. Kohlensäure

  Kohlensäure Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2016
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  3.698
  Пол:
  Женски
  Оваа тема би била супер за информации како на пример, каде има денес забави , која група свири...
  Еве за новогодишните празници има постојани забави во мојот град Охрид, како денски така и ноќни...
  можеме сите да пишувам за понудите кој се нудат ..
   
  На elimkd, Ketchup, dzeliii и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Kohlensäure

  Kohlensäure Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2016
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  3.698
  Пол:
  Женски
  15780832_395307474143574_3032398437187885566_n.jpg 15747837_395307477476907_1727808962617942557_n.jpg
   
  На elimkd, ♡BuBaLe♡ и Jas! им се допаѓа ова.