1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Забавни песни(македонски,англиски,српски...)

Дискусија во 'Канта' започната од MermaidKiky, 28 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MermaidKiky

  MermaidKiky Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  221
  Пол:
  Женски
  Која е вашата омилена забавна песна?Ако немате кажете некоја забавна,ќе одам во Грција и за по пат да си ги слушам :lol: :*
   
 2. Orianna

  Orianna Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2015
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Женски
 3. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.092
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.337
  Допаѓања:
  77.613
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.