1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заборавање

Дискусија во 'Канта' започната од Ivu4, 31 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Еве да отворам една тема ако ја има бришете ја :$
  Па вака дали некогаш ви се има случено да заборавите и истото да го повтарате по 100 пати на пр.Денеска на другарка ми и честитав блуза што си ја купи пред 1 недела по 100000.. пат :$ исто така и други работи... :$
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.330
  Многуууу ретко заборавам. Едноставно тоа мене неможе да ми се случи, во карактерот ми е запишано :) . Некогаш и се мразам самата себе си што ете паметам се, буквално се.
   
  На Ivu4 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  :) Така треба ;)
   
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Има ваква тема, во Општи дискусии "Меморија".
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.