1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Забранети соништа

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Dala, 21 септември 2012.

 1. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
  Ја фатив неколку пати на тв убава ми се виде. :) али малку ми е жал за децава... :)
   
 3. MaggieTatum

  MaggieTatum Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  509
  Пол:
  Женски
  ја гледам и баш поради неа секој ден доцнам на училиште :lol: од многуте индиски серии оваа ми е омилена, и има навистина смешни сцени :D И Ананди од малечката невеста тука ми е многу разубавена, само уште помеѓу споените веѓи да направи простор, и супер ќе е :D само многу безвеза ми е тоа што кај Индијциве (и кај Турците) ако девојката е пејачка или танчерка е срам |( се надевам дека така е само во серииве..
   
 4. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Ја гледам и најубаваа ми е. :D
  Навистина е прекрасна :inlove: :inlove:
   
 5. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  ја гледам кога можам многу е убава серијава :) посебно затоашто Шарукх Кхан беше во серијата :) <3
   
 6. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
  дали некој знае што ке се случи со венчавката?
   
 7. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Денска беше венчавката.
  Веќе Симар влезе во семејството заедно со Роли. :)
   
 8. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  487
  Укината од Канал 5