Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заведување

Дискусија во 'Сингл' започната од mari4eEe, 23 април 2010.

 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  30.256
  Допаѓања:
  238.759
  Кажи му, кажи му. (y)
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 2. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.941
  Допаѓања:
  5.112
  Пол:
  Женски
  И јас сум за да му каже ,да игра на сигурно.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Regina.Phalange

  Regina.Phalange Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  276
  Допаѓања:
  1.184
  Пол:
  Женски
  Не заведувам, тоа е проблемот:rofl:
  Сум ја пропуштила лекцијата, да не држи некој часови "101 Заведување"?:wasntme:
   
  На cresa-jagoda, Кавалер, Glowy и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  7.116
  Допаѓања:
  22.529
  Пол:
  Женски
  Буквално ништо посебно не правам.И некогаш дури и се чудам како сум им привлечна на машките.Али углавном ми имаат кажано дека сум била доста харизматична и сексепилна :$
   
  На Кавалер му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Hugh

  Hugh Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  113
  Пол:
  Машки
  Обожавам кога женско ќе ме заведе! Ретки се тие жени што ја владеат оваа уметност.
   
 6. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.369
  Допаѓања:
  60.960
  Обожавам јас да го правам првиот чекор и да флертувам.
  Сакам кога работите се одвиваат полека, без брзање и суптилно. Генерално, кога некој ми се допаѓа, самите движења, погледите и гласот ме ,,издаваат'.
   
  На edna_malecka, hermosa, Hugh и 1 друга личност им се допаѓа ова.