1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Загуба на желбата за секс???

Дискусија во 'Канта' започната од ma4ence-d, 18 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ma4ence-d

  ma4ence-d Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  8
  Дали некогаш ви се има слу4ено да ја загубите желбата за секс ??? И како се извлекувате од таквите ситуации??? Јас со де4ко ми сум две и пол години али кога ми спомнува за секс едноставно го игнорирам .... а го сакам најмногу..... ;)
   
 2. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.