Заедно решаваме логички задачи

Дискусија во 'Канта' започната од Maria17, 24 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maria17

  Maria17 Нов член

  Се зачлени на:
  1 април 2014
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  Нова темаааа!
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.887
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.