Заедно сме посилни, да донираме за Тоше Илиевски

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Irrepleceable, 2 март 2019.

 1. Irrepleceable

  Irrepleceable Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  1.053
  Допаѓања:
  1.354
  Мислам дека секој може најмалку да направи за ова младо момче,а тоа е донација од 100 денари.
  Заедно сме посилни и ќе успееме да ги собереме потребните средства.
   

  Прикачени фајлови:

  На tamche995 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.507
  Допаѓања:
  76.864
  Пол:
  Машки
  Не издржа срце јуначко,брату ке фалиш многу ке фалиш.А ке се боревме до крај,викаше заедно сме посилни,а денес?како да се простам од тебе?Прости ни Тошка,прости што не успеавме.Почивај во мир другар :(
   
  На RainbowButterfly, buba4e89 и baba Rada им се допаѓа ова.