1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заедно (Zajedno) [2011]

Дискусија во 'Филмови' започната од LadyH, 27 декември 2011.

 1. LadyH

  LadyH Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  85
  денес на кратко фатив еден филм на РТС ни 5 минути не гледав и сфатив дека несмеам да не го изгледам цел.
  незнам дали некој слушнал или го гледал се надевам дека ке ми даде негде торент, линк за симнување или било каако онлајн да го гледам
  Приказната е за пар во триесетите чив брак се распаѓа. кога типот ќе открие дека жена му има љубовник и сака да го напушти, мажот превзема драстични промени, спремен е на се само семејството да остане заедно. :*
   

  Прикачени фајлови:

  • Zajedno-film.jpg
   Zajedno-film.jpg
   Големина на фајлот:
   49,5 KB
   Прегледи:
   190
 2. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Епа прва ќе кометирам,иако сега е 2014. :) Мене лично филмов ми е доста добар и убаво е што глумат само околу 10 актери,цело време.Добро е филмчево,на крај се докажува кој вистински ја сакал :)