Заклучување на тема

Дискусија во 'Канта' започната од N1ky, 12 април 2012.

 1. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  24
  Како да заклучам некоја тема која е дупла или во несоодветна категорија?
   
 2. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.787
  Само модераторите и администраторите го можат тоа, членовите на форумов не. :)
   
 3. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.323
  Допаѓања:
  7.901
  Пол:
  Женски
 4. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  24
  Па барав ама не најдов па затоа направив ваква тема :) Инаку фала :)