1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Залуденост од заљубеност (Горјан Петревски)

Дискусија во 'Книги' започната од srhsejbsk, 10 јуни 2014.

 1. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.575
  Допаѓања:
  9.326
  Пол:
  Женски
  Нема ваква тема, барем како што покажа пребарувачот, ако има клуч.

  Ја имате ли читано книгата Залуденост од заљубеност од Горјан Петревски?
  Интересна книгичка, ја препорачувам (овој Горјан ми ги погодува книгите :D )

  [​IMG]  Во книгата се работи за тинејџерката Димитрија која има талент за творење, па во училиште ја нарекле Димитрија Вдаховена.Кога ќе сретнела некоја љубов веднаш пишувала песна за љубовта помеѓу некои двајца, а за себе мислела дека никогаш нема да најде љубов.

  Кратката содржина ја пишувам по сеќавање, ако грешам поправете ме или додадете нешто :*