1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Замена (The Change-Up) [2011]

Дискусија во 'Филмови' започната од smooch, 24 декември 2011.

 1. smooch

  smooch Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  912
  Допаѓања:
  3.832
  Пол:
  Женски
  Главни актери се Jason Bateman, Ryan Reynolds и Olivia Wilde. Интересна комедија, вчера ја гледав и ми се допадна.  Што мислите вие ???


  2 реченици за филмот...
  Dave is a married man with two kids and a loving wife , and Mitch is a single man who is at the prime of his sexual life. One fateful night while Mitch and Dave are peeing in a fountain when lightning strikes and they switch bodies.
   

  Прикачени фајлови:

 2. maja.kostovska

  maja.kostovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  288
  Допаѓања:
  192
  некое време се токмам да го гледам али никако да се наместам :D ... дефинитивно ќе го гледам у скоро време :D :D
   
 3. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  јас вчера го гледав и ми се допадна :)
   
  На smooch му/ѝ се допаѓа ова.
 4. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
  Филмов го гледав само заради Рајан , :inlove: :inlove: интересно филмче, добар е за тепање на време.


  Глумицава е прекрасна. :)
   

  Прикачени фајлови:

  На smooch му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  Просечен.
  Интересен е за да се потрошат час, два, меѓутоа ништо фасцинантно. :)
   
 6. Angie.Angie

  Angie.Angie Активен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  9
  Интересен филм, доста комични елементи :)
   
 7. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  Прекрасна комедија....а богами и поука може да се излече :D
  Секако и добри глумци избрани :clap: немам зборови.
   
 8. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  684
  баш пред некој ден го гледав не е лош :)
   
 9. Sandokan123

  Sandokan123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  7
  АЈ ЛАВ ИТ! :inlove: :inlove: :inlove:
   
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.951
  Допаѓања:
  75.607
  Пол:
  Женски
  Просечен филм, но во споредба со други филмови, нема да се разочара откако ќе го погледне.