1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Замунда

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Strumfeta93, 28 октомври 2010.

 1. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Веќе подолго време не можам да ја отворам zamunda ми пишува this site may harm your computer дали вие можете да ја отворите или ви се покажува истата порака ве молам чекам одговор зошто ова веке по живци ми планинари :@
   
 2. Tomcia

  Tomcia Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2010
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  126
  замунда

  Селектираш кај I understand that visiting this site may harm my computer и одиш на Proceed anyway и ке ти се отвори страната
   
 3. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  замунда

  тоа јасно и ако ми се наполни пц со вируси?
   
 4. Tomcia

  Tomcia Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2010
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  126
  замунда

  Епа наздравје

  Јас досега само еднаш имам симнано вирус од замунда, а и да симнеш голема работа
  Не прави никаков проблем на компјутерот
   
 5. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  замунда

  епа добро ако заглавам со некој страшен вирус ти го носам пц да ми го исчистиш :lol: ;)
   
 6. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  замунда

  И јас си симнувам и понатаму од замунда.
  Замунда и АренаБГ ми се најдобри страни за торенти, а за жал и на двете страни истото го појавува.
  Али сепак си ризикувам. Ајт и онака планирам наскоро да го чистам компјутеров :lol:
   
  На J.Ivanoska му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Мене Замунда ми се покажала како најдобра, се надевам уште долго време ке ми користи :clap:
  А вирусчичи, од сегде се заработуваат, па си ризикувам ;)
   
 8. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
 9. dancing.queen

  dancing.queen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2010
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.087
  :devil: замена за замунда masters-tb.com исто бугарско ама мисалм таму дека ги нема сериите :@
   
 10. M.laDy

  M.laDy Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2010
  Пораки:
  905
  Допаѓања:
  797
  Пол:
  Женски
  :swear: :swear: :swear: wtf е со замунда не сака да се отвори а баш вчера симнував нешто а сега не сака да се отвори, само почетната се отвара и кликаш за торенти и си имаш фина бела страница :@
   
 11. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  45
  Јас Замунда сеуште можам да ја отварам баш Блу Валентин го спуштив оттаму :)
   
 12. dancing.queen

  dancing.queen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2010
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.087
  ЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЈ и кај мене пак ја отвори :D
  се радувам ко мало дете :lol:
   
 13. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Си работи бе, ништо не и фали, не и се ни може :lol:
   
 14. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Што би правела без Замунда стварно не знам.
  Само денес, до сега , симнав две филмчиња, за вечерашниот репертоар.
  Задовлона сум многу од торентите за филмови, а добри се и тие за игри(иако јас не симнувам игри, туку дечко ми |( )
   
 15. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  Веќе неколку дена е дозволена регистрација на замунда, кој сака нека си побрза, јас веќе си направив два за секој случај :lol:
   
 16. Lady-PinkHeart

  Lady-PinkHeart Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  135
  Јас сум многу задоволна од Замунда, сите филмови од таму ги симнувам... а и по некоја игра... :)
  Мислам дека досега не сум закачила вирус (барем компјутеров се нема пожалено :D )
   
 17. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Не неколку туку веќе е трајно забранета.
   
 18. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  Kaко мислиш трајно забранета?
   
 19. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Фемина извини што сега го гледам коментарот :$
  Веќе има преголем број на корисници и мислам дека неможе повеќе да се регистрираат нови.
   
 20. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  Сега не може повторно, до пред некоја недела беше пуштена регистрацијата, јас два профила си направив :D За секој случај.Еднаш до два пати годишно пуштаат.