1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Запамети ме по...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од macence4, 7 ноември 2013.

 1. macence4

  macence4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  416
  Ја отворам оваа тема и се надевам дека нема друга таква за да не оди и таа во канта :D :D
  За сите членови на форумот да запишат по што ке бидат запаметени овде на форумот :lol:
  еве јас често отворам тема која веќе ја има хехехех По што ќе ве паметиме вас
  пишете слободно :*
   
 2. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  5.417
  Допаѓања:
  54.685
  Пол:
  Женски
  ЗАПАМЕТИ МЕ ПО .....

  По тоа што немам среќа да отворам тема, 2 отворив и ми ги заклучија бидејќи биле дупли :D :D па Реинбоу ми вика ајде трета среќа :lol: :lol: :lol: :lol:
   
  На iloveyou29, angelche16, cresa-jagoda и 4 други им се допаѓа ова.
 3. macence4

  macence4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  416
  ЗАПАМЕТИ МЕ ПО .....

  :D :D и мојот случај е ист .кај мене беа повеќе од 2 ама оваа уште не отишла во канта можи ја погодив :)
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 4. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.956
  ЗАПАМЕТИ МЕ ПО .....

  Муууу
   
  На macence4 и LittlePinky им се допаѓа ова.
 5. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.694
  Пол:
  Женски
  ЗАПАМЕТИ МЕ ПО .....

  Волците, кои за некој се страшни, а за некој прекрасни. :D
   
  На Rama, LittlePinky, macence4 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  5.417
  Допаѓања:
  54.685
  Пол:
  Женски
  ЗАПАМЕТИ МЕ ПО .....

  Тогаш давај предлог за да си отворам тема, која нема да отиде јабана :lol:
   
 7. macence4

  macence4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  416
  ЗАПАМЕТИ МЕ ПО .....


  ке се најде и таква тема ке смислиме нешто и за тебе :D
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.092
  ЗАПАМЕТИ МЕ ПО .....

  Па мислам дека другите треба да кажат,како те доживуваат,да не испадне сами се фалиме не за друго :D
   
  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  ЗАПАМЕТИ МЕ ПО .....

  Баерн.... :D
   
  На cresa-jagoda, Someonespecial и macence4 им се допаѓа ова.
 10. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.017
  Пол:
  Женски
  ЗАПАМЕТИ МЕ ПО .....

  По тоа што постојано зборувам колку го сакам дечко ми и редовно давам совети во темите за бременост. :lol: Мислам дека сум реална, ако има и нешто друго, кажете. :wasntme:
   
  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  4.447
  Допаѓања:
  32.494
  Пол:
  Женски
  ЗАПАМЕТИ МЕ ПО .....

  Лејкерси..Барселона...историја...книги..класика...атлетика....моите бисерчиња(тропање на ламарина :lol: )
   
  На cresa-jagoda, Thallia, Someonespecial и 2 други им се допаѓа ова.
 12. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.279
  Пол:
  Женски
  ЗАПАМЕТИ МЕ ПО .....

  Моите интересни проштални писма не не шала запамети ме по тоа што мразам да читам книги и обожавам да дремам на лаптоп :rofl: :rofl:
   
  На macence4 и Papillon.Papi им се допаѓа ова.
 13. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  4.392
  Пол:
  Женски
  ЗАПАМЕТИ МЕ ПО .....

  по мојот чуден карактер :geek: :D
   
  На macence4 и Papillon.Papi им се допаѓа ова.
 14. The-fallen-one

  The-fallen-one Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2014
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  40
  Запамети ме по карактерот
   
 15. viki-dete

  viki-dete Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2013
  Пораки:
  686
  Допаѓања:
  765
  Пол:
  Женски
  Запамети ме по умешноста и талентот во откривање нови работи, искреноста, отвореноста
   
 16. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.575
  Допаѓања:
  5.706
  Пол:
  Женски
  запамети ме по мене ..
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Makeup

  Makeup Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2013
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  50
  По име по карактер и по тоа што скоро секој одговор ми е поврзан со дечкоми :rofl:
   
 18. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.365
  Допаѓања:
  9.290
  Пол:
  Женски
  Запамети ме по талентот за пеење :)
   
 19. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  4.320
  Допаѓања:
  55.364
  Пол:
  Женски
  По енергијата што ми се осеќа надалеку.:hug:
   
 20. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.358
  Пол:
  Женски
  По тоа што сум директна и објективна.
  И по Вашата шминка низ слики :inlove: