1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Запознавање дечко на интернет

Дискусија во 'Канта' започната од Rakica, 30 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rakica

  Rakica Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Zdravo, eve edna interesna tema spored mene, sto mislite za cyber zapoznavanjeto so nekoja osoba, chatuvanje so istata i ostvaruvanje sredba koja moze da prerasne vo ljubov ponataka? dali veruvate deka polesno e da se zapoznae partner na internet emotivno da se vrzete i podobro zapoznaete?i dali imal nekoj vakvo iskustvo? jas sum imala primer mnogu ubava vrska ostvarena na ovoj nacin, chatuvanje nekolku meseci otprvin pa prerasnuvanje vo dobra vrska.
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  има многу вакви теми,читај таму
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.