1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Запознавање и создавање пријателства

Дискусија во 'Канта' започната од savageu, 19 април 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. savageu

  savageu Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2015
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  142
  Пол:
  Женски
  Здраво! Ме интересира како запознавате нови луѓе, особено во ова корона време? Навистина е тешко, а сите сме социјални суштества. Јас бидејќи немам многу пријатели,а немам ни некој начин како да ги запознаам ја направив оваа фејсбук група во која може да се дружиме преку разговор на различни теми, а потоа можеби ќе произлезе и некое пријателство, зошто да не? Затоа доколку сте за дружба слободно приклучете се на групава!
  https://www.facebook.com/groups/927723638043893/about
   
 2. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  14.689
  Пол:
  Женски
  Појака дружба од овде, нема да најдеш. :nod:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.