1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Запознавање на тие што се СИНГЛ преку фемина форум?

Дискусија во 'Канта' започната од massage, 23 мај 2020.

?

Дали би се запознале?

 1. Да.

  75,0%
 2. Не.

  25,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. massage

  massage Нов член

  Се зачлени на:
  17 мај 2020
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Не видов негде ваква тема па ме интересира дали вие мислите дека е океј да се запознаеме тие што сме СИНГЛ?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.