1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Запознајте ги Русите (Мееt the Russians) [Fox Life]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Ichliebedich, 27 декември 2014.

 1. Ichliebedich

  Ichliebedich Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  10
  Па девојки како ви се допаѓа оваа емисија? Каков впечаток ви остава?
  Јас случајно ја загледав пред 2-3 недели и ми е многу интересна.Убаво е да гледаш како некои успеваат со пари до слава нели? А и убави се русинкиве :) Најубава ми е Маша, а најсмешна Камалија :)
  Ајде сакам да видам што мислите вие за оваа емисија :) поздрав девојки :*