1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Запрете ги диетите,почнете да живеете и јадете!

Дискусија во 'Канта' започната од gretabuzz, 10 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gretabuzz

  gretabuzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Ima bezbroj dieti no otkriv eden sistem za slabeenje koj ne samo sto somnuva kilogrami tuku i pomognuva da se zadrzi ostvarenoto kako i da se odrzuva zdrav organizam. Ne e nisto posebno no potrebno e da znaeete angliski. Tuka davame po 50 pa i 100 evra i se osuduvame na gladuvanje i izolacija od se. Ako nekoj saka moze da pogledne se na http://bit.ly/bxtcBr i da vidi za sto stanuva zbor. Se nadevam deka ke pomognam...
  [mod-kirilica:11urjmv2][/mod-kirilica:11urjmv2]
   
  На Zamzara му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.472
  Допаѓања:
  147.049
  Со линков,мене ми делува како реклама...
  Ќе бидеш љубезна и да ни објасниш за што конкретно се работи?!
  Може некој не знае англиски,а и ти како со искуство можеш и попрактично да го објасниш.
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Мене вакво:
  STOP - there might be a problem with the requested link
  ми излегува кога кликам на линкот.
   
 4. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.791
  Допаѓања:
  3.260
  Пол:
  Женски
  И мене исто! :^) Што е ова?????! :^)
   
 5. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Мене ми го отвори.
  Има некое видео и еден тип што зборува и објаснува...
  Искрено мене не ме интресира баш и не го ни догледав.
   
 6. soncicko

  soncicko Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  336
  Допаѓања:
  73
  drdorenje ova e toa
   
 7. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  327
  Ова е рекламирање! Таа што ни испраќа лични пораки од типот, слабеј и јади!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.