1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Запросување пред публика Да или Не?

Дискусија во 'Канта' започната од hellocity, 16 јануари 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hellocity

  hellocity Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  2.984
  Допаѓања:
  6.427
  Пол:
  Женски
  Дали сметате дека ова запросување посебно сега кај младите тренд дека е добро пред 10 души овој клекнува оваа иззбезумена кажува да за да не ја расипе забавата? Јас мислам дека треба да биде интимност.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.474
  Допаѓања:
  63.980
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.