1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заработка како интернет модел

Дискусија во 'Барање работа' започната од majstore, 11 април 2018.

 1. majstore

  majstore Активен член

  Се зачлени на:
  12 април 2017
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Машки
  Здраво на сите.. сакам да прашам дали некој има работно искуство како интернет модел, доколку има некој таков дали може да сподели искуство во врска со заработка, исплата, како и добри сајтови на кои би можело да се работи.

  Се надевам дека темава не е навредлива или нешто слично и нема да заврши во канта :)
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.969
  Допаѓања:
  3.680
  Bas me interesira kakov e ovoj internet model kade se prijavuvas?
   
 3. majstore

  majstore Активен член

  Се зачлени на:
  12 април 2017
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Машки
  Се работи за сајтови на кои го покажуваш своето тело за пари се разбира, па ме интересира дали има некој искуство на ова поле?
   
 4. hellocity

  hellocity Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  3.075
  Допаѓања:
  6.634
  Пол:
  Женски
  Мислам дека треба на инста да имаш мн што те следат 6000, 7000 за да имаш можност да те плаќаат како модел да рекламираш некој производ...