1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заработка од дома

Дискусија во 'Канта' започната од kochevad, 13 март 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kochevad

  kochevad Нов член

  Се зачлени на:
  13 март 2018
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво дечки.Јас имам искуство од заработката преку сфи и е доста добра,зависи од вашиот труд и желбата за работа.
  Работата преку интернет е доста интересна и лесна.
  Сфи е активна од 1998 година и е доста проширена низ светот.
  Ако сте заинтересирани и вие за да работите преку вашиот компијутер и тоа во вашиот дом тука нема да згрешите.
  Ќе ви објаснам неколку работи за работата преку сфи.
  Кога се најавуваш на Сфи вие сами си отварате канцеларија која преку неа ги водите сите работи.
  Вие имате задачи кои што се решаваат дневни(еднаш дневно),неделни(еднаш неделно)и месечни (еднаш месечно).
  Добро е тоа што се работи групно и се што не ти е јасно луѓето што се на повисоко ниво ти објаснуваат и ти одиш се нагоре и наогре.
  Ако сте заинтересирани најавете се и почнете веднаш,сигурна сум дека нема да згрешите,затоа што јас не згрешив. https://www.sfi4.com/18630998/FREE
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.