1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заработка преку кодови и реклами

Дискусија во 'Канта' започната од future7, 28 октомври 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. future7

  future7 Нов член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Кликнете на следниот линк https://eonmoney.club/8637014195348/ регистрирајте се, почнете да внесувате троцифрени кодови, откако ќе соберете 150 долари, препратете го линкот и соберете реферали и соберете си ги парите преку Wester Union (најсигурно вадење без додатни објаснувања) за од прилика две недели, навистина е функционално и исплатливо, можете да стигнете до 300 долари дневно, јас вадам докај 30 000 денари месечно бидејќи немам повеќе време. За оние кои имаат слободно време ова е топ прилика.
   
 2. Noemi

  Noemi Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  1.718
  Допаѓања:
  7.048
  300 долари дневно или 30 000 денари месечно? :wasntme:
  Дај приложи ни нешто трансакција на нас простите што работиме по 8часа и плус фриленсаме, да се обогатиме со куцање бројкички (fingers)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.