1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заработка со Авон

Дискусија во 'Канта' започната од Natalyy123, 5 април 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Natalyy123

  Natalyy123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 март 2017
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  149
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки,

  би сакала да ве прашам дали некој досега има искуство со АВОН? Моментално сум лидер и би сакала да ве прашам дали имате совет како да добијам повеќе претставници, како оди со заработката, како можам да фаќам бонуси и слично? Ви благодарам :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.