1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Засилете го и насочете го WiFi сигналот(без софтверски подесувања)

Дискусија во 'Канта' започната од Nina+O, 11 декември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nina+O

  Nina+O Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски
  Едноставно и лесно за подобра мрежа на wifi и зголемете го wifi сигналот

   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.