1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Засрамувачки филмски сцени

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Micheleljubov, 31 октомври 2012.

 1. Micheleljubov

  Micheleljubov Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  2.939
  Се надевам нема ваква тема..
  Често се случува, да гледаме филм и ние да се засрамиме за постапките не некои од ликовите.

  Кои се тие сцени?

  1.Еве ќе почнам јас прва..
  There's Something About Mary

  http://www.youtube.com/watch?v=gf0HHY7pZKY


  2.Потоа
  Meet the Parents
  http://www.metacafe.com/watch/an-S5SU2u ... hing_suit/

  3.True Lies
  Мислам дека додека играше, пред маж и` , без да знае дека е мажот и`, се стопив во столчето, прашинка се сторив :tmi: Посебно на почетокот, и кога ќе се бапне по грешка доле, што мислам во ова видео го нема. :D

  http://www.youtube.com/watch?v=Yyz0ez17hS8

  4. American Pie
  Кога ќе се залепи со лепак по грешка, и сите ќе дознаат за тоа :D
  http://www.youtube.com/watch?v=0XOzPjsD_ec

  5. Повторно американска пита, целиот денс и неможноста да се воздржи... :$
  http://www.youtube.com/watch?v=8m3h1sRI_zg

  Има уште многу, ама тие во наредна прилика.. :D
   
 2. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  672
  Допаѓања:
  761
  Пол:
  Женски
  :rofl: Се сеќавам на таа сцена од There's Something About Mary и од Американска пита кога се залепи тој со лепакот.Не ми текнува некоја засрамувачка сцена од некој филм да постирам.:^)

   
 3. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.378
  Допаѓања:
  9.313
  Пол:
  Женски
  Леле да јас се засрамувам и пример на турски серии кога ќе ја бакне ова она....
  .:D:D