Затегнување на градите - препорачајте вежби и креми

Дискусија во 'Канта' започната од flowergarden, 22 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.261
  Допаѓања:
  400
  Препорачајте нешто за затегнување на кожата на градите или било што за нивно подигнување. После бременоста многу ми се опуштија и ме нервира тоа :lol:
   
 2. sunfemina

  sunfemina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  1.731
  Допаѓања:
  839
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.