1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заљубена во личност од ист пол

Дискусија во 'Канта' започната од RockLedy, 20 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RockLedy

  RockLedy Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Што се дешава кога ќе се заљубиш во особа од ист пол? Сакам мислења. Ајде пишете ве молам!
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
  Што се дешава?Стануваш полека но сигурно лезбејка
   
 3. Sophy14

  Sophy14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  8
  defiitvo se soglasuvam so julill...77 :D
   
 4. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.086
  Пол:
  Женски
  гордо се декларирам себеси како бисексуалка
  ако се заљубиш нема место за паника , според мене
  бев во врска со девојка 6 месеци искрено можам да кажам дел од мојот живот на кој секогаш радо ќе се потсеќам и ми враќа топлина во душата некое пријатно чувство :$
  се случи ме бакна сосема случајно , сосема случајно почнаа и пеперутиките во стомакот и насмевката наутро кога ќе прочитав: добро утро , некој мисли на тебе , сите гестови и ситници кои на маж нема да му текнат .Само жена знае вистински да разбере жена , нема да се лути кога си нервозна и имаш пмс не и глупаво што плачеш на турска серија , секогаш го годи тајмингот ,фудбалот не и е важен колку што и се моментите поминати со тебе , кога сте во град нема потајно да ѕирка во нечие деколте бидејки знае дека будно ја следиш секоја нејзина реакција и дека и малите работи знаат да направат големи рани !!! никогаш не се покајав што сум го поминала времето со неа , беше се освен изгубено...
   
  На Lolo5, coffee lover и broken099 им се допаѓа ова.
 5. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  Ваква тема постои :!:
   
 6. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Малку офтопик, ама што се случи, зошто се разделивте?
   
 7. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.086
  Пол:
  Женски
  ние двете против светот
  ...и моите |( that's it :|
   
 8. RockLedy

  RockLedy Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Уште по интересно е тоа шо имам дечко сакам женско а и мојте дома почнуват да се сомневат :D А јас не се откажувам терам по мое ќе заглавам ногу јако осеќам :sweat:
   
 9. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  е ова и мене стварно ме интересира.ај да си речеш за некоја е убава е стварно,згодна,се дотерала се ок,ама не разбирам како би осеќала за некоја исто како за некој :D чудно ми е
   
 10. RockLedy

  RockLedy Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Чудно :) и мене ми беше чудно ама се деси и тоа а јас сум таква се да пробам па го пробав и тоа и искрено многу ми беше потешко кога раскинав со бившата отколку со бившиот (со бившата бев 1 месец а со бившиот 10 месеци)
   
 11. Emilija

  Emilija Истакнат член Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.