1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заљубена во некој што е поголем..

Дискусија во 'Канта' започната од nikongirl, 4 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nikongirl

  nikongirl Активен член

  Се зачлени на:
  30 април 2014
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
  Дали сум заљубена или сум опседната, незнам. Но сакам така да се запознаам, но сум мала за него. Тој е трета година средно, а јас малечка - 8 одд. Можеби не сакам врска или муваење, но сакам да се здружам со него, да бидеме пријателчиња барем. Ми се допаѓа и по изглед но и по тоа што ги сака моторите :inlove: Помогнете.. Многу ми пречи оваа моја срамежливост.. :worried:
   
 2. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски
  И јас сум истиот случај.8 одд сум, а тој 2 година средно. Ах таа срамежливост, ни јас незнам како да ја надминам. Помагајте... :( :(
   
 3. nikongirl

  nikongirl Активен член

  Се зачлени на:
  30 април 2014
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
  Знам како ти е..Си велам, па еве ќе почнам прва ова она.. Но кога го видам, незнам се парализарам :worried:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.