1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За Ѓорги

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од galapce, 30 ноември 2020.

 1. galapce

  galapce Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 ноември 2014
  Пораки:
  4.318
  Допаѓања:
  106.804
  Пол:
  Женски
  Ве Молам да помогнеме другари.
  FB_IMG_1606749849608.jpg