За Борче!

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од annii, 26 октомври 2017.

 1. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.191
  Допаѓања:
  9.091
  Пол:
  Женски
  Борче денес замина за Германија :l:
   
  На galapce, Albertos, x.Daisy.x и 3 други им се допаѓа ова.