1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За Мартин!

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Bootthie, 24 април 2019.

 1. Bootthie

  Bootthie Активен член

  Се зачлени на:
  13 април 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Мартин,наш другар,брат.. пред неколку месеци имаше тешка сообрајќајна несреќа каде што ја повреди кичмата.Да помогнеме за Мартин повторно да стане,повторно да биде голман и повторно да свири на својата хармоника!
  ЗА МАРТИН!
   

  Прикачени фајлови:

  На eta, Sleepy, ladyySi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. RainbowButterfly

  RainbowButterfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2014
  Пораки:
  344
  Допаѓања:
  609
  Пол:
  Женски
  Се јавив и го споделив. ;( Нека се излечи што побрзо. :l:
   
  На Bootthie му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bootthie

  Bootthie Активен член

  Се зачлени на:
  13 април 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  ВЕ МОЛАМ ЗА ПОМОШ И СПОДЕЛУВАЊЕ!
   

  Прикачени фајлови:

 4. Bootthie

  Bootthie Активен член

  Се зачлени на:
  13 април 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Благодарам од срце❤️
   
  На RainbowButterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Sleepy

  Sleepy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2014
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  278
  Пол:
  Женски
  На RainbowButterfly и Bootthie им се допаѓа ова.
 6. Mince1988

  Mince1988 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 март 2019
  Пораки:
  290
  Допаѓања:
  463
  Пол:
  Женски
  Javeno Samo sto pobrgu da ozdravi!
   
 7. Kikiccc

  Kikiccc Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2017
  Пораки:
  1.170
  Допаѓања:
  1.049
  Пол:
  Женски
  Screenshot_2019-05-19-21-28-01.png
  Од срце за Мартин :l: