1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За Нова Година од Дедо Мраз сакам...

Дискусија во 'Канта' започната од Lacrymosa, 22 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lacrymosa

  Lacrymosa Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  90
  Еве уште неколку дена до Новата Година... Што би сакале од Дедо Мраз?

  Јас првенствено сакам една 6ка по Стварно ама нека дојде порано немора баш на 1ви, сакам уште повеќе љубов, разбирање, мазење, секс и пакетче :)
   
 2. Scar.Tissue

  Scar.Tissue Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  1.044
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Темата е заклучена бидејќи веќе постои иста.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.