1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За Симона!!

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Afrodite¥, 8 мај 2018.

 1. Afrodite¥

  Afrodite¥ Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  2.979
  Пол:
  Женски
  32104902_1630421723739373_2106513095969996800_n.jpg

  За девојчево уште пред 2 години имаше хуманитарна акција, сега пак се бара наша помош.
  Броевите за донации наскоро ќе бидат отворени, ќе ги постирам тука.

  Ајде дечки, кој е во можност, да помогнеме.
   
  На Kimberly11, fina erika, kikkki и 6 други им се допаѓа ова.
 2. Caci55

  Caci55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2018
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  526
  Пол:
  Женски
  Дали за девојчето може да се донира на други начини, на пример преку продажба на предмети? Или само преку телефони и на жиро сметка?
   
 3. Afrodite¥

  Afrodite¥ Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  2.979
  Пол:
  Женски
  Сега за сега само жиро сметка, после и на телефон. Чекаме бројчиња.
   
  На kikkki му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Caci55

  Caci55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2018
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  526
  Пол:
  Женски
  Заборавив да прашам колку денари се донираат преку повик?
   
 5. Afrodite¥

  Afrodite¥ Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  2.979
  Пол:
  Женски
  100 денари :)
   
  На КикиМаус и Aleksandar1212 им се допаѓа ова.
 6. Afrodite¥

  Afrodite¥ Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  2.979
  Пол:
  Женски
  Обезбеден е број од t-mobile, се уште се чека од ВИП.
  Ај дечки, земете телефоните


  070 /143 -191
   
  На kikkki и Scott Weiland им се допаѓа ова.
 7. Afrodite¥

  Afrodite¥ Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  2.979
  Пол:
  Женски
  Немам фидбек ама нема врска.
  Има и број од вип: 143 467
   
 8. Caci55

  Caci55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2018
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  526
  Пол:
  Женски
  Со кој префикс е за ВИП?
   
 9. Afrodite¥

  Afrodite¥ Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  2.979
  Пол:
  Женски
  Нема префикс.
   
 10. Caci55

  Caci55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2018
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  526
  Пол:
  Женски
  Го завртив бројот и имам забрана за повици. :^)