1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За Стефан Ивановиќ

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од ♡BuBaLe♡, 17 февруари 2018.

 1. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.116
  Допаѓања:
  104.867
  Пол:
  Женски
  Во моментов оди утринска на канал 5 и гостин е дечкото.
  Да бидеме хумани и да помогнеме:

  Апел за помош на Стефан Ивановиќ
  Објавено на 6 февруари, 2018

  [​IMG]
  Стефан Ивановиќ има 30 години и боледува од церебрална парализа. Отежнато се движи поради контрактури на долните екстремитети. Постои можност за третмани во Москва за подобрување на неговата состојба со терапија на матични клетки.

  Првиот третман чини 22 000 евра, кои тој не е во можност да ги обезбеди.

  Да помогнеме сите заедно !!

  Телефон за контакт: 072 512- 457

  Број за донации:
  ВИП-ОНЕ 143-460 ТЕЛЕКОМ 070-143-122

  Сметка за донации:

  200002892730306

  Девизна сметка:

  07200003261742653 IBAN SWIFT STOBMK 2X
  Стопанска Банка

  Име: Стефан Ивановиќ

  Улица: Благоја Паровиќ 64-1 /6 Топанско Поле Скопје

  Телефон 072 512 457
   
 2. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  7.104
  Пол:
  Машки
  Screenshot_20180226-090054.png
   
  На marija305 му/ѝ се допаѓа ова.