Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За бебето Дарија

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од VDT2906, 10 октомври 2018.

 1. VDT2906

  VDT2906 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2017
  Пораки:
  2.667
  Допаѓања:
  11.450
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Dragi prijateli, na 27 Septemvri na svet ja donesov Darija koja poradi predvremeno poroduvanje i kriticna sostojba vo momentov e zadrzana vo edinstvenata privatna klinika koja nudi takva strucna nega za nejzino oporavuvanje. Bilo kakva finansiska pomos bi ni znacela mnogu na mene i mojot soprug so semejstvata dokolku ste vo moznost da pomognete.Vo prilog e mojata smetka so broj 210501648152948 Tutunska Banka Golema blagodarnost do T-Mobile za ekspresno otvoreniot donaciski broj 143-193 Aleksandra Mladenovska vi blagodaram odnapred.
   
 2. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  8.875
  Допаѓања:
  92.153
  Јас колку што знам бебето Дарија е родено во 21 гн
  Единствена установа со може да пружи неонатална него на толку мало бебе е Систина
  Дај боже нека преживее бебето иако е пред него борба до 3-4 месеци
  знае некој некое инфо ?