1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За брзо слабеење (помош)

Дискусија во 'Канта' започната од tinna123, 27 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tinna123

  tinna123 Активен член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  2
  Епа феминки ми треба ИТНА помош ... Можеби малце касно ми текна али ајде ке се обидам ... Па вака на 5 август заминувам на одмор па би сакала малце дда го намалам салцето околу мојот стомак не дека имам кизнај колку али сепак .. па ако знае некој вежби или диета или вежби +диета кои помагаат за кратко време пишете благодарам однапред ... :)
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.890
  Допаѓања:
  31.634
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.