1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За време на секс сака да ми плукне во уста

Дискусија во 'Секс' започната од Mekica, 28 август 2012.

  1. Mekica

    Mekica Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2012
    Пораки:
    58
    Допаѓања:
    22
    Значи се случило неколку пати , значи у сред водењето на љубов да ми пликне во уста и потоа да продолжи да се бакнува. Значи се збунив првиот пат, сеа се навикнав иако не го прави секој пат. Па сакав да споделам иако малку ми беше срам , сакам да видам дали и на друг му се случило ова или не. Дали е нормално или се граничи со перверзија.
    Баш ме интересира
     
    На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
  2. hermosa

    hermosa Популарен член

    Се зачлени на:
    7 декември 2011
    Пораки:
    3.494
    Допаѓања:
    8.313
    Пол:
    Женски
    Е уште ова го немам слушнато :tmi: .Да те плука и тоа во уста, е некултурно,не би го поврзала ова со перверзија,прашај го во некој порнич да не видел такво нешто :^) .
    Не му дозволувај вакви работи,ќе почне и други глупости да ти изведува,ме изнервира со ова,да не го пцујам сега,девојче имај почит кон себеси :fubar:
     
    На Johndeer, SunnyGirl2, Oscar Lady и 3 други им се допаѓа ова.
  3. Mekica

    Mekica Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2012
    Пораки:
    58
    Допаѓања:
    22
    Види не ме плука во фаца него во уста, пример се љубиш со него се тргнува на секунда плукнува во уста и пак продужува.
     
  4. XstrongerX

    XstrongerX Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    1.714
    Допаѓања:
    5.087
    Пол:
    Женски
    Само затоа што некои работи вас ви се табу или одвратни незначи дека некои луѓе не ги практикуваат или не им се допаѓаат.Така да престанете со осудување и злобни коментари :^) Не е некој умноболен ако си има фетиш.

    А тебе девојче ако не ти се допаѓа кажи му и нека не ти прави веќе така.Сексот треба да ви е убав и на двајцата не само него.Не сте ни први ни последни што го прават ова, некој го сака некој не.Седни го и на фин начин кажи му колку ти е одвратно, ако ти е се разбира.Оти не разбрав дали бараш совет како да му кажеш да не го прави тоа или пак бараш мислење дали сте единствените што го прават ова.
     
    На ku4ence, popins, Bojaniste и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  5. hermosa

    hermosa Популарен член

    Се зачлени на:
    7 декември 2011
    Пораки:
    3.494
    Допаѓања:
    8.313
    Пол:
    Женски
    Лелее,Мекице,убаво знам дека било во уста,побогу :^) .Не е во ред,мислам тој негов фетиш мене малку ми личи на непочитување,зошто кога плукаме по некого,тоа е зашто не го сакаме,го колнеме и во сл.ситуации.Но ,ако на тебе ти е ок,и ако тоа не го прави вулгарно,понижувачки,уживај си ;) .
    Најдобро прашај го него што му значи тоа плукање за време на секс :hai:
     
  6. Mekica

    Mekica Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2012
    Пораки:
    58
    Допаѓања:
    22
    Мене лично не ми смета иако првиот пат бев збунета зашто прв пат ми се случило, сакав да прашам само дали има и други такви случаеви
     
  7. CrazyStupidLove

    CrazyStupidLove Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2012
    Пораки:
    894
    Допаѓања:
    586
    Плунката има лизозими кои делуваат антибактериски, а ти добиваш гратис за време на секс. Па решение е, да имате почесто секс и повеќе да ти плука, ќе имаш топ бесплатна заштита и ојачан имунитет!
     
    На Bojaniste му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Mekica

    Mekica Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2012
    Пораки:
    58
    Допаѓања:
    22
    Мислам дека кога француски се бакнува човек исто добива од тие лизозими за имунитет
     
  9. Miss.Ricci

    Miss.Ricci Популарен член

    Се зачлени на:
    29 август 2011
    Пораки:
    945
    Допаѓања:
    5.744
    Пол:
    Женски
    Мекице, тоа сигурно му е фетиш, мислам се знае. Е сега, доколку си навикнала и веќе не ти смета, продолжи. Доколку ти смета, кажи му нема што да се срамиш.
    Сум читала за разни фетиши (поврзани со секс). Има и такви што за време на секс сакаат партнерот да уринира врз нив и што ли уште не. Тој ти е партнер и нормално дека не се грозиш од него но веќе ако не можеш да го поднесеш тоа, кажи му отворено.
     
    На ku4ence, makedonkamak, Umbrella22 и 2 други им се допаѓа ова.
  10. Mekica

    Mekica Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2012
    Пораки:
    58
    Допаѓања:
    22
    Благодарам Miss.Ricci на издржаниот коментар, не ми смета сега иако ми беше чудно порано, и имам храброст да си прашам отворено на форумов, и да најверојатно му е фетиш некој кој е максимално кој можам да го издржам, тоа што спомна погоре другото искрено не би можела. А иначе сакав да видам дали на други им се десило и дали е фетиш некој или покажување на доминатност и слични работи
     
  11. XMaN

    XMaN Популарен член

    Се зачлени на:
    25 мај 2011
    Пораки:
    1.307
    Допаѓања:
    2.370
    Ова е од најсмешни нешта што сум прочитал за секс :D.

    Инаку сериозно (знам дека не ти е до сеир) и тука важи правилото. Ако ти е ок и не ти смета прифати ако ти смета одбиј (на фин начин). Треба и на двајцата да ви е убаво и да немате штета.

    Не сум чул никогаш за вакво нешто, не верувам дека е честа појава и најверојатно е некој рефлекс или фетиш на дечко ти.

    Инаку не сфаќам зашто не го прашаш зашто те плука, он најдобро ќе знае да ти ги објасни мотивите :)
     
  12. Mekica

    Mekica Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2012
    Пораки:
    58
    Допаѓања:
    22
    :D значи искочи многу напреден типов, и мене не ми се случило до сега ама никад не реци никад не сум дете имам 31 година и досега вакво нешто не сум имала, а ако можев да го прашам него сигурно овде немаше да пишам... има нешто поради што не можам да прашам , ама тоа не е за оваа тема и не ја ќаќкам. Интересно ке биде машки ќлен да се огласи може ке има што да ни каже.
     
  13. babyblond

    babyblond Популарен член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2011
    Пораки:
    1.168
    Допаѓања:
    1.546
    Пол:
    Женски
    Jaс сум слушнала и го познавам лично девојчето.Само што кај неив е обратно неа и е фетиш таа да му плукни него додека го бакнува. Е сега за време на секс, не знам,тие си знаат. Така да постапката на твојот дечко не е преседан. :)
     
    На Mekica му/ѝ се допаѓа ова.
  14. vodnicka1

    vodnicka1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2010
    Пораки:
    124
    Допаѓања:
    35
    Не си единствена и не е некое големо чудо. Мојот бивши дечко истото го правеше како знак на доминација, и мене ми беше чидно исто како тебе сега но , доколку ептен не ти смета немаш причина за загриженост. Со дечкото раскинавме после 7 години врска и овој фетиш ако може како фетиш да го наречам нема ама баш никаква врска со непочитување. Така да немај гајле. И да не така ретко , се јавува како честа појава
     
    На Mekica му/ѝ се допаѓа ова.
  15. kallias

    kallias Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2010
    Пораки:
    3.782
    Допаѓања:
    6.983
    Не е никакво чудо, секој пар без разлика на машкото или женското си има некоја своја навика, па сега кај кого како е, не сме сите исти да би правеле и исти работи за време на сексот. Јас лично познавам девојка, моја познаничка која ми кажуваше дека на почетокот од врската нејзиниот дечко после сексот уринирал врз неа, :?: така да ете ви уште еден пример дека на кој до што му е....
     
    На IvannaT и Mekica им се допаѓа ова.
  16. Mekica

    Mekica Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2012
    Пораки:
    58
    Допаѓања:
    22
    Ту мач хардкор, до толку не би можела да одам барем јас, али добро е што еве се покажа дека сепак има случаеви и дека не е нешто настрано. Фала мила
     
  17. XMaN

    XMaN Популарен член

    Се зачлени на:
    25 мај 2011
    Пораки:
    1.307
    Допаѓања:
    2.370
    Настраноста доаѓа од сопствената перцепција на работите ;)
     
  18. lovelife

    lovelife Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јуни 2011
    Пораки:
    526
    Допаѓања:
    1.722
    Ja се извинувам ако некој се повреди ама јас да ви кажам дека неможам да дишам од смеење :D
    ШТО е овоа бе...хахаха господе...ОДВРАТНО,ја у фаца би му повратила!


    едит: не дозволувајте фемина да стане ко гламстик! (или као и да му беше името) :swear:
     
    На E...V...I...L му/ѝ се допаѓа ова.
  19. vitomir

    vitomir Нов член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2011
    Пораки:
    2.095
    Допаѓања:
    3.628
    Nisto strasno,i jas imav takva devojka, i bev sreken sto ne izvadi nekoj zolt zelen slaem od peti izvaden i da me plukne.
     
  20. Marley

    Marley Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    1.093
    Допаѓања:
    1.128
    Пол:
    Машки
    ^^... Како бе ништо страшно,.. 50 евра или 3 дена корисна работа е казна ако плукаш на улица...
    ....... ненормална работа... а ова во уста незнам ваљда не е пошто не е на улица... :?:
     
    На LaraSolare, Umbrella22, thelittle17 и 2 други им се допаѓа ова.