За време на секс сака да ми плукне во уста

Дискусија во 'Секс' започната од Mekica, 28 август 2012.

 1. Mekica

  Mekica Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2012
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  22
  Значи се случило неколку пати , значи у сред водењето на љубов да ми пликне во уста и потоа да продолжи да се бакнува. Значи се збунив првиот пат, сеа се навикнав иако не го прави секој пат. Па сакав да споделам иако малку ми беше срам , сакам да видам дали и на друг му се случило ова или не. Дали е нормално или се граничи со перверзија.
  Баш ме интересира
   
  На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
 2. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.744
  Допаѓања:
  4.198
  Пол:
  Женски
  Е уште ова го немам слушнато :tmi: .Да те плука и тоа во уста, е некултурно,не би го поврзала ова со перверзија,прашај го во некој порнич да не видел такво нешто :^) .
  Не му дозволувај вакви работи,ќе почне и други глупости да ти изведува,ме изнервира со ова,да не го пцујам сега,девојче имај почит кон себеси :fubar:
   
  На Johndeer, SunnyGirl2, Oscar Lady и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Mekica

  Mekica Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2012
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  22
  Види не ме плука во фаца него во уста, пример се љубиш со него се тргнува на секунда плукнува во уста и пак продужува.
   
 4. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.065
  Пол:
  Женски
  Само затоа што некои работи вас ви се табу или одвратни незначи дека некои луѓе не ги практикуваат или не им се допаѓаат.Така да престанете со осудување и злобни коментари :^) Не е некој умноболен ако си има фетиш.

  А тебе девојче ако не ти се допаѓа кажи му и нека не ти прави веќе така.Сексот треба да ви е убав и на двајцата не само него.Не сте ни први ни последни што го прават ова, некој го сака некој не.Седни го и на фин начин кажи му колку ти е одвратно, ако ти е се разбира.Оти не разбрав дали бараш совет како да му кажеш да не го прави тоа или пак бараш мислење дали сте единствените што го прават ова.
   
  На ku4ence, popins, Bojaniste и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.744
  Допаѓања:
  4.198
  Пол:
  Женски
  Лелее,Мекице,убаво знам дека било во уста,побогу :^) .Не е во ред,мислам тој негов фетиш мене малку ми личи на непочитување,зошто кога плукаме по некого,тоа е зашто не го сакаме,го колнеме и во сл.ситуации.Но ,ако на тебе ти е ок,и ако тоа не го прави вулгарно,понижувачки,уживај си ;) .
  Најдобро прашај го него што му значи тоа плукање за време на секс :hai:
   
 6. Mekica

  Mekica Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2012
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  22
  Мене лично не ми смета иако првиот пат бев збунета зашто прв пат ми се случило, сакав да прашам само дали има и други такви случаеви
   
 7. CrazyStupidLove

  CrazyStupidLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  582
  Плунката има лизозими кои делуваат антибактериски, а ти добиваш гратис за време на секс. Па решение е, да имате почесто секс и повеќе да ти плука, ќе имаш топ бесплатна заштита и ојачан имунитет!
   
  На Bojaniste му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Mekica

  Mekica Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2012
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  22
  Мислам дека кога француски се бакнува човек исто добива од тие лизозими за имунитет
   
 9. Miss.Ricci

  Miss.Ricci Популарен член

  Се зачлени на:
  29 август 2011
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  5.743
  Пол:
  Женски
  Мекице, тоа сигурно му е фетиш, мислам се знае. Е сега, доколку си навикнала и веќе не ти смета, продолжи. Доколку ти смета, кажи му нема што да се срамиш.
  Сум читала за разни фетиши (поврзани со секс). Има и такви што за време на секс сакаат партнерот да уринира врз нив и што ли уште не. Тој ти е партнер и нормално дека не се грозиш од него но веќе ако не можеш да го поднесеш тоа, кажи му отворено.
   
  На ku4ence, makedonkamak, Umbrella22 и 2 други им се допаѓа ова.
 10. Mekica

  Mekica Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2012
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  22
  Благодарам Miss.Ricci на издржаниот коментар, не ми смета сега иако ми беше чудно порано, и имам храброст да си прашам отворено на форумов, и да најверојатно му е фетиш некој кој е максимално кој можам да го издржам, тоа што спомна погоре другото искрено не би можела. А иначе сакав да видам дали на други им се десило и дали е фетиш некој или покажување на доминатност и слични работи
   
 11. XMaN

  XMaN Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.307
  Допаѓања:
  2.362
  Ова е од најсмешни нешта што сум прочитал за секс :D.

  Инаку сериозно (знам дека не ти е до сеир) и тука важи правилото. Ако ти е ок и не ти смета прифати ако ти смета одбиј (на фин начин). Треба и на двајцата да ви е убаво и да немате штета.

  Не сум чул никогаш за вакво нешто, не верувам дека е честа појава и најверојатно е некој рефлекс или фетиш на дечко ти.

  Инаку не сфаќам зашто не го прашаш зашто те плука, он најдобро ќе знае да ти ги објасни мотивите :)
   
 12. Mekica

  Mekica Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2012
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  22
  :D значи искочи многу напреден типов, и мене не ми се случило до сега ама никад не реци никад не сум дете имам 31 година и досега вакво нешто не сум имала, а ако можев да го прашам него сигурно овде немаше да пишам... има нешто поради што не можам да прашам , ама тоа не е за оваа тема и не ја ќаќкам. Интересно ке биде машки ќлен да се огласи може ке има што да ни каже.
   
 13. babyblond

  babyblond Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2011
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  1.539
  Пол:
  Женски
  Jaс сум слушнала и го познавам лично девојчето.Само што кај неив е обратно неа и е фетиш таа да му плукни него додека го бакнува. Е сега за време на секс, не знам,тие си знаат. Така да постапката на твојот дечко не е преседан. :)
   
  На Mekica му/ѝ се допаѓа ова.
 14. vodnicka1

  vodnicka1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  33
  Не си единствена и не е некое големо чудо. Мојот бивши дечко истото го правеше како знак на доминација, и мене ми беше чидно исто како тебе сега но , доколку ептен не ти смета немаш причина за загриженост. Со дечкото раскинавме после 7 години врска и овој фетиш ако може како фетиш да го наречам нема ама баш никаква врска со непочитување. Така да немај гајле. И да не така ретко , се јавува како честа појава
   
  На Mekica му/ѝ се допаѓа ова.
 15. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.971
  Не е никакво чудо, секој пар без разлика на машкото или женското си има некоја своја навика, па сега кај кого како е, не сме сите исти да би правеле и исти работи за време на сексот. Јас лично познавам девојка, моја познаничка која ми кажуваше дека на почетокот од врската нејзиниот дечко после сексот уринирал врз неа, :?: така да ете ви уште еден пример дека на кој до што му е....
   
  На IvannaT и Mekica им се допаѓа ова.
 16. Mekica

  Mekica Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2012
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  22
  Ту мач хардкор, до толку не би можела да одам барем јас, али добро е што еве се покажа дека сепак има случаеви и дека не е нешто настрано. Фала мила
   
 17. XMaN

  XMaN Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.307
  Допаѓања:
  2.362
  Настраноста доаѓа од сопствената перцепција на работите ;)
   
 18. lovelife

  lovelife Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  1.720
  Ja се извинувам ако некој се повреди ама јас да ви кажам дека неможам да дишам од смеење :D
  ШТО е овоа бе...хахаха господе...ОДВРАТНО,ја у фаца би му повратила!


  едит: не дозволувајте фемина да стане ко гламстик! (или као и да му беше името) :swear:
   
  На E...V...I...L му/ѝ се допаѓа ова.
 19. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.620
  Nisto strasno,i jas imav takva devojka, i bev sreken sto ne izvadi nekoj zolt zelen slaem od peti izvaden i da me plukne.
   
 20. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.119
  Пол:
  Машки
  ^^... Како бе ништо страшно,.. 50 евра или 3 дена корисна работа е казна ако плукаш на улица...
  ....... ненормална работа... а ова во уста незнам ваљда не е пошто не е на улица... :?:
   
  На LaraSolare, Umbrella22, thelittle17 и 2 други им се допаѓа ова.