1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За девојките: Како би облекле едно момче? :)

Дискусија во 'Канта' започната од Steff.Unique, 9 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  Ајде девојки кажете, како би облекле едно момче. Kако ви се допаѓа едно момче да е облечено... ако имате и слики, поставете... :)
  Moже да го искажат своето мислење и момчињата како би облекле една девојка?
  ;) :)
   

  Прикачени фајлови:

 2. LuDaChA22

  LuDaChA22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  29
  Кој рече дека ќе го облакам? :wasntme: 8)
   
 3. teddygirl

  teddygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  618
  Фармерки темни и некоја спортска кошулка и доле патика :) аааа кога ќе го видам ханито мое така ваква сум :inlove: :P
   
 4. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  Јас сакам спортски облечени машки, блуза, фармерки, патики, дуксерче... :)
  Убава комбинација ми е и кошулче со џемпер одозгора. :)
   
 5. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.