1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За која клиника за пораѓај сметате дека е најдобра?

Дискусија во 'Канта' започната од Sonce77, 26 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sonce77

  Sonce77 Активен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2012
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  9
  За која клиника за пораѓај сметате дека е најдобра? Се двоумам помеѓу Ремедика и Систина? И таму и таму има ок, лекари, само мислам дека и ценити се повисоки во Ремидика,затоа може овде да е подобро, во право ли сум?
   
 2. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.408
  Допаѓања:
  107.066
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.