1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За кој спортски клуб навивате?

Дискусија во 'Спорт' започната од Srckata28, 8 јануари 2013.

 1. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  2.329
  Допаѓања:
  8.835
  Пол:
  Женски
  Za koj sportski klub navivate ? :)
  Jas za Barcelona :inlove:
   
 2. Anja98

  Anja98 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  553
  Пол:
  Женски
  Од шпанска за Барселона,од англиска за Челзи,од германска за Баерн и од италијанска за Милан. :)
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.975
  Пол:
  Женски
  Да почнам од нашава :D за Вардар
  Од Србија Црвена Звезда
  Од Италија Милан
  Од Шпанија Реал М.
  оД Германија Баерн М.
  Англија Челзи.
   
 4. 1LTennis

  1LTennis Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  3
  Јас од шпанска за Барселона, од англиска за Арсенал и од италијанска за Наполи(дека горан пандев игра таму :P )
   
 5. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  467
  РЕАЛ МАДРИД <33
   
  На Cecyska му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Барселона и Милан :inlove:
   
 7. cheetah.girl

  cheetah.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  1.415
  Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед <33
   
  На Agrona и Hipica им се допаѓа ова.
 8. tinna123

  tinna123 Активен член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  2
 9. xoxo.Martina

  xoxo.Martina Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  198
  :inlove: Manchester United :inlove:
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Milanelo95

  Milanelo95 Активен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  <3 AC MILAN FOREVER <3
   
  На Vladus му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.795
  Исто како и Чита.грл: Реал Мадрид, и Јунајтед од англиска лига.
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 12. RIRIFENTY

  RIRIFENTY Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  435
  Пол:
  Женски
  AC MILAN :inlove:
   
  На DramaQueen1 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. l0vE...-love

  l0vE...-love Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  142
  Пол:
  Женски
  манчпестер јунајтет :inlove:
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 14. m2m2m2

  m2m2m2 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  1.517
  Допаѓања:
  1.057
  Баерн Минхен и Дортмунд :)
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  Arsenal и Bayern Munchen :inlove: :rofl: :rofl:
   
 16. smooch

  smooch Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  838
  Допаѓања:
  3.641
  Пол:
  Женски
 17. smooch

  smooch Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  838
  Допаѓања:
  3.641
  Пол:
  Женски

  за кој ќе навиваш вечер ? :)
   
 18. ane.bella

  ane.bella Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.664
  Допаѓања:
  22.106
  Пол:
  Женски
  Последниве 18/19 години строго за Јувентус :inlove:
   
 19. fificaaa

  fificaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2011
  Пораки:
  707
  Допаѓања:
  432
  Пол:
  Женски
  :inlove: МИЛАН :inlove: секако!!!
   
 20. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  хахаха па не навивав за никој се радував на секој гол :rofl: :lol: