За кој спортски клуб навивате?

Дискусија во 'Спорт' започната од Srckata28, 8 јануари 2013.

 1. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  471
  Пол:
  Машки