За кој спортски клуб навивате?

Дискусија во 'Спорт' започната од Srckata28, 8 јануари 2013.

 1. LovePeace

  LovePeace Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2012
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  37
  Арсенал :l:
   
 2. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.389
  Пол:
  Женски
  За мене постои само еден тим, и на дно и на врв само за нив ќе навивам засекогаш!
  AC Milan!
  Не ми е битно кој игра, кој им е тренер кој им е сопственик, дали местеле или поштени биле, за мене секогаш се единствени и ќе бидат засекогаш!

  [​IMG]
   
 3. tinna-biebs

  tinna-biebs Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2013
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  19
  Хала Реал Мадрид! :inlove: Секогаш најдобри.
   
 4. united

  united Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  34
  Glory glory MAN UNITEDD :rock:
   
 5. i.love.fashion

  i.love.fashion Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  1
  Барселона :l: :l: :l:
   
  На Twinkles му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MaggieTatum

  MaggieTatum Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  509
  Пол:
  Женски
  :l: Арсенал :l:
   
 7. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  211
  :up: Лајк :l: Реал Мадрид :l:
   
 8. BeautyQueen

  BeautyQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2011
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  32
  :inlove: :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На cheetah.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 9. BlueHeart

  BlueHeart Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2012
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  469
  Пол:
  Женски
  Барселона :l: .
   
  На Twinkles му/ѝ се допаѓа ова.
 10. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.380
  FC Valencia :)
  Сеа дека David Villa игра за Barcelona,навивам и за нив :D
   
 11. BlueHeart

  BlueHeart Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2012
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  469
  Пол:
  Женски
  sadgirl21, Давид Виља игра за Атлетико Мадрид.
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Mihaela.P

  Mihaela.P Активен член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  27
  Реал Мадрид :l:
   
 13. leighton23

  leighton23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  1.681
  Барселона :l:
   
  На Twinkles му/ѝ се допаѓа ова.
 14. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.779
  Допаѓања:
  22.346
  Пол:
  Женски
  Омилен ми е Барселона :geek:
  а иначе од италијанската лига(во последно време слабо некако ги пратам,минатата година скоро ич) ми е Милан 8)
  од германската Баерн ;)
  и така... ;)
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Thallia

  Thallia Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2013
  Пораки:
  2.463
  Допаѓања:
  16.650
  Верна Росонерка долги години
   

  Прикачени фајлови:

  • ACMilanBall.jpg
   ACMilanBall.jpg
   Големина на фајлот:
   54,9 KB
   Прегледи:
   131
 16. rak1

  rak1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2010
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  45
  До пред некоја догина бев страстен обожавател на Manchester United, но во последно време не ги следам многу до кај се :D
   
 17. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.400
  Шпански:Барселона
  Италијански:Милан
  Англиски:Челзи
  Германски:Бајерн
  Австриски:Рапид
  Турски:Фенербахче
  Македонски:Вардар :)
   
 18. BeautyQueen

  BeautyQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2011
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  32

  Навистина не ми е јасно како може да навивате за повеќе тимови. Може да навивате и да бидете ВЕРНА само на еден единствен клуб, а не да навивате за клубовите од секоја лига. Па има лига шампиони и доколку играат меѓусебно за кого ќе навивате? Не сакам никој да се навреди и не се однесува само на тебе те цитирав затоа што беше последна инаку имам забележано повеќе пишале дека навиваат за повеќе тимови. Можќеби можеш да симпатизираш и друг тим, можеби да ти се допаѓа нивната тактика но да навиваш за повеќе тимови не ми е јасно |(
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Azriel1

  Azriel1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2012
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  404
  ^ Има повеќе екипи што и се симпатични. Ја следи секоја лига и во секоја има свој фаворит, не гледам што не е јасно тука. А мора да има меѓу тие еден тим кој и е над другите.
  За мене тој тим е Барселона.
   
  На Kaylie му/ѝ се допаѓа ова.
 20. BeautyQueen

  BeautyQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2011
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  32

  Па да и јас реков дека може да има повеќе тимови кои и се симпатични но да навива за ЕДЕН, а тое ти е како што велиш еден тим над другите. Океј небитно, секој си има свое мислење :)