За кој спортски клуб навивате?

Дискусија во 'Спорт' започната од Srckata28, 8 јануари 2013.

 1. Antonijaa

  Antonijaa Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2013
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  17
  Реал Мадрид :D, но по малку и за Манчестер Јунајтед (од англиската лига)
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RedButterfly

  RedButterfly Активен член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2013
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  13
  БАРСА ЗАСЕКОГАШ !
  од кога знам за фудбал, навивам за Барселона, односно 4-5години... :3
   
  На Twinkles му/ѝ се допаѓа ова.
 3. tweety-tweety

  tweety-tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2013
  Пораки:
  554
  Допаѓања:
  425
  Пол:
  Женски
  Манчестер Јунајтед ;) ;) Не сум многу по фудбалот :!: :!: :!:
   
 4. komitka

  komitka Активен член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2013
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  15
  Jas navivam za A.C Milan i FK Vardar! :inlove: :inlove:
   
 5. a.c.k.a

  a.c.k.a Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  817
  Допаѓања:
  601
  барса :inlove:
   
  На Twinkles му/ѝ се допаѓа ова.
 6. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  590
  Допаѓања:
  538
  Пол:
  Женски
  Не сум многу по фудбалот.. Ама онака за Реал Мадрид :D
   
 7. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  239
  Пол:
  Машки
 8. Avenged

  Avenged Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  614
  Допаѓања:
  1.485
  Пол:
  Женски
  Од нашиве за Вардар
  Од Шпанија за Барселона
  Од Германија за Баерн
  Од Србија за Партизан :angel:
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Kikka.C19.20

  Kikka.C19.20 Нов член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2013
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  22
  Јас за Барселона засекогаш! 8)
   
  На Twinkles му/ѝ се допаѓа ова.
 10. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  6.716
  Допаѓања:
  110.202
  Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед. Кога играат меѓусебно не гледам зошто никогаш меѓу нив двата неможам да се одлучам кој сакам повеќе♥:$
   
 11. clock.pot

  clock.pot Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2013
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  335
  Фудбалски клуб:
  :inlove: БАРСЕЛОНА :inlove:
  Ракометарски клуб:
  :inlove: МЕТАЛУРГ :inlove:
  Кошаркарски клуб:
  :inlove: LA Lakers :inlove:
   
 12. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  14.326
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно за Ливерпул.
  Од ко знам за себе. Брат ми навива за Ливерпул и то многу страсен навивач е, па пораснав во таква средина. Баш денес ги гледав, изгубија ама небитно :D Мислам дека стално ќе навивам за нив 8)

  You'll never walk alone!
   
 13. Primadonna

  Primadonna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  1.341
  Допаѓања:
  2.162
  Пол:
  Женски
  Реал Мадрид! :l:
   
 14. nessa4j

  nessa4j Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  6
  Реал Мадрид над се! :l: :l: :l: :l: :l:
   
 15. elence132

  elence132 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2012
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  105
  РЕААААААААААЛ МАААААААААААДРИД !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
 16. LadyinBlack21

  LadyinBlack21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2013
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  1.323
  Пол:
  Женски
  Реал Мадрид :D :D :D :D
   
 17. kosarkaaa

  kosarkaaa Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  5
  ракомет за МЕТАЛУРГ
  фудбал за МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
  кошарка LA Lakers, МЗТ
   
 18. CutieWithABeauty

  CutieWithABeauty Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  1.247
  Пол:
  Женски
  Фудбал-Реал Мадрид :inlove:
  Ракомет-Металург :inlove:
  Кошарка (мојот омилен :inlove: )-Оклахома Сити Тандерс и Лос Анџелес Лакерс :inlove:
   
 19. Budha

  Budha Активен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2014
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  21
  Баерн Минхен :) А НБА, секоја година различно... годинава сум за Чикаго Булс.
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  703
  Допаѓања:
  601
  Ракомет не гледам
  Кошарка-Miami Heat
  Фудбал-Реал Мадрид