1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За рак, леукемија и остало

Дискусија во 'Канта' започната од Nnbll, 1 април 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nnbll

  Nnbll Нов член

  Се зачлени на:
  1 април 2021
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ме интересира вашето мислење за видеово
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.