1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За сите девојки

Дискусија во 'Канта' започната од Shania, 11 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Shania

  Shania Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  0
  Мене ми е досадно ... ајде девојки нешто да направиме или да направам дајте ми идеа Фала однапред :)
   
 2. M.a.r.i.l.y.n

  M.a.r.i.l.y.n Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2011
  Пораки:
  852
  Допаѓања:
  721
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.