1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За сите што играа билии како мали

Дискусија во 'Канта' започната од fejsbuk, 30 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fejsbuk

  fejsbuk Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  :D :D :D :D
  памтам дека имав специјална кожна ракавица за да не се гребам од земјата....и шо е најбитно единствено само јас бев женско :rock:
   
 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.378
  Допаѓања:
  1.109
  Пол:
  Женски
  Каква е оваа игра |( Нешто џамлии да не се ? Врска немам :)
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Таа е unfaithful. Јас знам дека чував порано ама не сум играла често.
   
 4. fejsbuk

  fejsbuk Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  си копаш мало дупче во земјата и ја годиш со мали стаклени топчиња-билии ги има со секакви шарки:D
  да бидам поедноставна:минијатурен голф-на детски начин :D само место палица користиш рака :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.