1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За што најмногу жалите во животот?

Дискусија во 'Канта' започната од Queen-of-truth, 14 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Queen-of-truth

  Queen-of-truth Активен член

  Се зачлени на:
  4 јули 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Една интересна искрена тема што не тера да се подзамислиме за нешто што сме го направиле или што не сме го направиле, за нешто што ни се се случило или не ни се случило. Широко поле за размислување во секој случај. :^) :?:
  ;)
   
 2. Queen-of-truth

  Queen-of-truth Активен член

  Се зачлени на:
  4 јули 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.790
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.