1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зборување за време на секс

Дискусија во 'Секс' започната од skorpija1992, 9 февруари 2010.

  1. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Оу је! Dirty, kinky talk! Bring it on! Без тоа ми е некако штуро, не знам, онакво, ко у црква да се плескаш и страв ти е дали Господ ќе ти прости со извинење :wasntme:
    Мислам, сакам романтики и се, ама сакам бре кинки секс, а без валкани коментарчиња чат пат не ми иде.
    Други муабети не! Ни патлиџанот како е поефтин, ниту дека утре треба да перам, а уште помалку егзистенцијалистички Киркегардовски филозофии.

    А чисто теоретски, кога духот мој би лебдел и би ме надбљудувал од некое ќоше, веројатно би ми било сето тоа смешно.
    Уствари, и сега ми е смешно.
    Мене и во порни*ите ми е многу смешно кога си викаат цело време - ти се свиѓа ова? А? Кажи, а? А? Оу је! Е така бејби! Спенк ми! итн. Сериозно смешно ми е :D
     
    На Beatriche19, damjansk, rossonerka и 4 други им се допаѓа ова.
  2. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Зависи од расположение :) обично кога сум многу возбудена знам да кажам по некој збор но сепак најчесто скоро секогаш се е сведено на оние стандардни воздишки но понекогаш знам да одлепам по некој збор. На почеток првите неколку пати јас уста не затварав туку зборев ли зборев ли но не dirty talk туку некои глупости, ваљда зашто не бев опуштена доволно. Но времето си го прави своето и прекинав иако и сеа се случува да одлепам некоја глупост тој ќе почне да се смее и толку од сексот :D
     
  3. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Ти жено мене ќе ме умреш со ваквите мислења :rofl: :rofl: Јас за дрти ток, се имам искажано непосредно по моето зачленување на форумот. Повеќе не причам за тоа :tmi:
     
    На Lacrimosa му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Живела Лакримоса, биди вечна девојко !!! ;)
    Многу јасно.
    Не, не сакам dirrty talk - ОБОЖАВАМ!
    Жива перверзија сум лично јас, он не заостанува баш многу.
    Можам комотно да склопам една еротска новела, милион мисли ми брмчат низ глава за време на секс, и сите до една ги стенкам :D
    Посебно сакам кога сум сама, тогаш моите гласовни способности доживуваат максимум, а гласните жици си ги лечам со мед и лимон. :lol:

    И зборот ми е...
    не само за време на секс, какво ограничување е тоа, му шепкам дрти ствари и на гости, во кола, во кино, било каде излезени и безобразно го стискам за газот.
    Ако не иде ко подмачкано со оние стандардните - Таму, ДА, ДА, ДА!
    Уште сакам, свршуваааааааааам и компанија, тогаш почнуваат мини приказните - ние во лифт, ние над хауба, ние во ходник, во парк и така од неколку прости и сложени реченици, зачинети со сексање и понекоја секси фацка please fuck me = се создава mind blowing SEX!
    :devil:
    Ах.... како ми се сака...
     
    На Veki4kaa, tamche995, pamel4e и 16 други им се допаѓа ова.
  5. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    ^ легендарен пост :clap: :up:
    Jас зборев за време на секс, дефинитивно имам кажано многу работи што никогаш не би ги кажала да не горам неѓу нозе :rofl: :lol: и дечко ми многу сака да збори, и си збори човекот,ама гледам дека во последно време јас кога зборам многу се деконцентрирам :worried: а и некој пусти срам ме фатил :^) не знам што ми е....ваква не сум била година дена, сега :worried: само оф оф стенкање, другово...слабо!а он си збори, си поставува прашања, ја си ќутам бе :D
    ајде ќе се поправам, зашто без дрти стварчиња, (од двете страни) некако не е тоа тоа, као некада :rofl:
     
  6. GeorGinnA

    GeorGinnA Популарен член

    Се зачлени на:
    20 октомври 2010
    Пораки:
    667
    Допаѓања:
    2.007
    Оууу јес!

    Не сакам мумија во кревет бре, сакам расен пастув кој ќе знае како да ја разбуди неморалноста во мене и перверзно ќе ја исцеди секоја капка од мене :rock:

    Сексот е уживање, не е само комунистички начин за репродукција под јамболија, во која после 3 минутно мажјачко грофтање завршува се.

    Зборам, ми збори, стенкам, уживам, налудничаво и адреналински се грчам и го досигнувам врхунецот.

    Само единствено што ми е ту мач е животинско дерење и неартикулисано врескање како да некој ќе те коли и муабети у стилот ќе ти се помочам во уста јеее (не се сеќавам од кој филм беше тоа).Е тоа веќе не го можам ни па сакам, другото го прифаќам со широко отворени очи и нескриена потреба од перверзија.

    Грешев Оче, прости ми :$
     
    На Valentina.Vaki, Muchacha, elenna89 и 2 други им се допаѓа ова.
  7. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    Ма какво зборување. :shake:

    Се дерам бе човече. Па батката-свештеник-истерувач на ѓаволи од Емили Роуз да не може да ме дешифрира што кажувам уз дерење. Страва.

    Особено кога ми го вади ѓаволот од мене, а јас го сакам назад. ]:)
     
    На ADOKI, Muchacha и Hova им се допаѓа ова.
  8. Anely

    Anely Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 април 2011
    Пораки:
    788
    Допаѓања:
    225
    Прљав говор

    Девојки што најчесто му шепкате на уво или преку телефон на вашиот дечко или пак маж доколку е моментално далеку од вас што знаете дека и вас а и него ќе ви предизвика голема желба?
     
  9. newring86

    newring86 Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    678
    Допаѓања:
    882
    Прљав говор

    е баш тоа што знам дека ке даде резултат ;)
     
  10. Magnolija

    Magnolija Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    1.674
    Допаѓања:
    7.645
    Прљав говор

    Му шепотам што сакам да ми прави, а потоа се дистанцирам. Оставам да му работи фантазијата и да ме посакува.Сакам кога гледам како некој губи трпение.
    Али омилено ми е кога тој лежи врз мене и сме напалени и почнува да ми збори прљаво. Убавини!
     
  11. sexualka

    sexualka Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2011
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    12
    ние си зборуваме најмногу валкани работи пред сексот така и двајцата повеќе се палиме а за време на сексот уживаме
     
  12. ladymici

    ladymici Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 јануари 2010
    Пораки:
    521
    Допаѓања:
    785
    Пол:
    Женски
    ааа на ваа тема слабооо :(( ма не ми идеее шо да праам , немам идеа што би можела да му викам, стварнооооо сум тапаааа, помошшшшш ајде кажете некој дрти дијалог хахаххах ајде не се страмете
     
  13. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Редовно го правам тоа и некако спонтано ми доаѓа кога сум возбудена. Тоа ни го прави сексот поубав и повозбудлив. Понекогаш само му шепотам, а некогаш сум гласна, зависи. :$
     
  14. ANELIJA

    ANELIJA Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 април 2010
    Пораки:
    229
    Допаѓања:
    154
    Зборување за време на секс сто знам се случува ама не секогаш,Но неколку пати се случи така зборуваме некои глупости а посебно јас ги имам тие периоди кога ме фаќаат лудите...ке миистекне нешто ке му направам смеа или пак ке си збориме нешто што нема врска со сексот хахахаха и после кога ке завршиме со онаа работа и двајцата си викам беше интересно...........па мора малку да се експериментира да не биде се исто :lol: :lol:
     
    На infinity му/ѝ се допаѓа ова.
  15. WomanInRed

    WomanInRed Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 мај 2011
    Пораки:
    1.605
    Допаѓања:
    1.607
    зависи јас сакам едноставно да уживам.. имав еден дечко ми викаше ти си како бебе само ќутиш и уживаш епа што да правам :)
     
  16. mona.s

    mona.s Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2011
    Пораки:
    579
    Допаѓања:
    153
    и ние не зборуваме многу ама кога зборуваме ми е прејако и то е најчесто кога сум пијана оти тогаш можам да зборам се что ке ми текни,нејкам да ми вели дека су слатка или слично појако е да зборува валкано,нема посекси од то....
     
  17. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Е ова веќе е претеризам!
    Не ми се допаѓа ни малку ,ми ја нарушува концентрацијата :lol:
    Посебно од колосек ме вадат муабети од типот :потсврти се , намести се ,мрдни ,претни ,не знам што...И смеа ме фаќа од dirty talking и тоа до граници на хистерија :lol:
     
  18. anasta

    anasta Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јули 2011
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    1
    девојки ми треба помош :) дечко ми сака да почнам со dirty talk a мене срам ми е некако, а и незнам како да почнам :( ве молам во порака некоја да ми помогне да ми даде инспирација :*
     
    На Bejbi66 му/ѝ се допаѓа ова.
  19. lolyta777

    lolyta777 Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2011
    Пораки:
    2.337
    Допаѓања:
    6.899
    Пол:
    Женски
    Е мајке ми ме фаќа смеа...па тоа не се учи што и како да кажеш, едноставно се случува, сами ти излетуваат зборовите... ќе те пипне, ќе те стисне, ќе се возбудиш и ќе си кажеш нешто ако сакаш и ако ти дојде.
    Работава како во една епизода на Сексот и градот кога Миранда викаше дека му го сака големиот колбас на некој си партнер таму што се палеше на д`рти ток...и после не можеше да се сопре :lol:
    Почни со едно-две зборчиња, па ќе видиш што се крие во тебе ;)

    Сепак мислам дека треба самата да сакаш да кажеш некое валкано зборче...треба пред се` да бидете доволно блиски, слободни и опен мајнд за да можеш да се распричаш..

    Лично мене ми излетува по некое зборче, па и реченичка што дури и мене ќе ме изненади :tmi: :$ само во алкохолизирана состојба (parental advisory-не се препорачува за помлади од 18 год :D )
     
  20. Theodora

    Theodora Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2011
    Пораки:
    1.505
    Допаѓања:
    5.575
    Толку фантазии сум раскажала во предигра мислиш сум реинкарнација на некоја развратна Шехерезада повеќе од 1001 ќе да се, :lol: .

    Ако си по зборувањето ќе си зборуваш и пред и за време на и во паузите и секогаш дури не ми ја затвори устата со нешто друго пример бакнеж, де :devil: ! А што си мислевте да погодам од прва, ]:) ?! Па и така де, :emo: :D .

    И да - сакам да давам упатства конкретни кога, како и што ми треба и не се срамам да си побарам од некој свој, меѓу свои нема срам ни стеснување, бебе што не плаче ќе си остане гладно, така да на стадиум на ниски страсти и нагони ми доаѓаат цели перверзии вербални на памет. Најдобриот дел е што најдов добар примател бидејќи ако има пречки меѓу примателот и предавателот на ваква програма тоа е најмалку неколку пати посиромашен сексуален живот и фатален удар на нечија фантазија и потреби да се изрази и одрази сексуално, па потоа фрустрации. Шумот или пречките се страшна работа што би рекле ние Охриѓани :!: !
    Дрти ток :rock: !!! Музика за уши и рилекс терапија за останати органи!!!
     
    На damjansk, Antilopa и thelittle17 им се допаѓа ова.